למי מתאים כיסא פיטבול?

כיסא פיטבול מתאים לכולם! הכיסא מתאים לכל הגילאים והוא יעיל במיוחד עבור אלה שנוהגים לשבת במשך שעות ארוכות, למשל: רופאי שיניים, אנשי מחשבים, עובדי משרד, סטודנטים, קוסמטיקאיות, מקבלי קהל וכן לאנשים עם בעיות צוואר ובעיות גב. גם ילדים הזקוקים ללמוד איך לשמור על יציבה נכונה יוכלו להסתייע בישיבה על כיסא פיטבול.

יציבה נכונה ושרירי ליבה חזקים הם הביטוח הטוב ביותר כנגד פגיעות גב וכאבי גב.

כיסא פיטבול מהווה אלטרנטיבה נוחה, יעילה וייחודית לכיסא רגיל. ישיבה על כיסא פיטבול (כיסא כדור) מפחיתה לחץ מעמוד השדרה, משחררת מתח מהשרירים, משפרת את היציבה, מחזקת את האיזון ומחזקת את הגו.

כיסא פיטבול הגיע לישראל! המעוניינים בפרטים נוספים וברכישה יכולים ליצור איתנו קשר.

תגובות של אנשים שכבר משתמשים בכיסא פיטבול

 • "אני משתמשת בכיסא פיטבול כבר שנה, ואני מרגישה איך מאז הגב שלי התחזק, בעיקר הגב התחתון. בנוסף, זה כיף לראות את תגובת הלקוחות שלי כשהם רואים את הכיסא בפעם הראשונה… זה בונוס מבורך שאני יכולה להתחיל פגישה עם לקוחות מחייכים ורגועים!"
  (קריסטין הודסדון, יועצת חינוכית)ישיבה על כיסא פיטבול
 • "בזמן שאנשים רבים מבלים זמן רב בביצוע תרגילים לחיזוק שרירים בחדר כושר, רובם כלל אינם נותנים את הדעת לתועלת העצומה לטווח ארוך שיש לישיבה אקטיבית המלווה ביציבה נכונה. אני משוכנע שכיסא פיטבול הוא הבחירה הטובה לישיבה נכונה ואני אמליץ עליו לפציינטים שלי."  (ד"ר מ.ר. וילקינסון, מומחה לרפואת ספורט ושיקום רפואי, קולומביה הבריטית)
  • "במשך 13 השנים האחרונות בהן אני עובדת כשיננית, נתקלתי במספר עצום של קולגות הסובלים מפציעות גב בשל יציבה לא נכונה. שינניות רבות מבלות את מרבית שעות היממה כשהן ישובות על שרפרפים שאינם מספקים תמיכה לגב. אני משתמשת בכיסא פיטבול בזמן טיפול בלקוחותיי ונוכחתי לדעת שהוא גם נוח מאוד וגם מחזק את היציבה שלי. אני משתמשת בו גם בבית כשאני עובדת ליד שולחן העבודה שלי, והוא כל כך נוח עד שאני שוכחת שאני יושבת על כדור…!"  (פרלין ראה, שיננית)

 

 

 • "כל המשרד חושב שאני משוגע! אבל אחרי חודשים של ישיבה על כיסא פיטבול, אני יותר "על הכדור" מאי פעם… העבודה ליד שולחן הכתיבה שלי כבר אינה מעייפת ואני מרגיש הרבה יותר טוב בסוף המשמרת. אני יכול להחזיק את עצמי זקוף ואני מרגיש כאילו אני גבוה יותר! (וחכם יותר…). באופן מפתיע אין בי רצון לחזור להשתמש בכיסא רגיל, כפי שחששתי בתחילה שיקרה. שיווי המשקל בא בקלות ובמהירות וכעת אני אפילו לא חושב על כך בכלל, אני פשוט נהנה מהניסיון ומהתוצאות!" (דון וורן)
 • "התחלתי ללמוד לתואר שני והגב שלי נפגע כתוצאה מישיבה של יותר מ- 12 שעות ביום בכיתה. זה קצת מפתיע ואפילו מביך בשבילי, בתור אחת שנהגה לרוץ ולהיות אקטיבית, שפתאום יש לי בעיות גב בגלל ישיבה לא נכונה… אחרי שהתחילו בעיות הגב שלי הלכתי בפעם הראשונה בחיי לכירופרקטורית והיא המליצה לי על כיסא פיטבולכל אנשי צוות המשרד שלה ישבו על כיסאות כאלה ואני קניתי ממנה אחד מיידית!אני גוררת את כיסא הפיטבול שלי איתי לכיתה ואני יושבת עליו גם כשאני מכינה את שיעורי הבית. בעבודה, לעומת זאת, נאלצתי עדיין להשתמש בכיסא משרדי רגיל והגב שלי, למרות שמצבו השתפר, לא יכול היה לסבול זאת. לכן הבאתי את כיסא הפיטבול שלי מהבית לעבודה כמה שרק יכולתי.חזרתי לרוץ, אחרי תשעה שבועות בהם לא יכולתי לעשות זאת בגלל הפגיעה בגב. אני אמליץ על המוצר הזה לכל אחד ולכל אחת!"  (קלי פיפס).
 • "לפעמים אני מרגישה כמו פרסומת חיה ונושמת לכיסא פיטבול… אני משתמשת בכיסא פיטבול שלי כבר כמעט שנה בעבודה ונדמה שאני תמיד אומרת למישהו כמה אני אוהבת את הכיסא הזה. אני יושבת הרבה מול המחשב בעבודה ויש לי היסטוריה של בעיות גב וכאבים בגלל היציבה הלא נכונה שלי. מאז שאני משתמשת בכיסא פיטבול היציבה שלי השתפרה באופן דרמטי ואני כבר בקושי מתלוננת על כאבי גב. אני כל כך מתגעגעת לכיסא שלי כשאני לא בעבודה עד שפשוט קניתי לי עכשיו כיסא פיטבול נוסף גם לבית."  (קורי ג'ונסון, מנהלת מרפאה דנטלית)
 • כיסא פיטבול נוח ביותר לעבודה בישיבה מול מחשב"קנינו את כיסא הפיטבול הראשון שלנו בפברואר 2005. אני סבלתי מכאבים בירך הימנית וראיתי את פקידת הקבלה במשרד של הפיזיוטרפיסט שלי יושבת על כיסא כזה. זה היה "בול-פגיעה" מייד, כשכל בני המשפחה שלנו מצאו שהכיסא הזה הוא הנוח ביותר לעבודה מול מחשב. מאז קנינו כיסא פיטבול נוסף ושניהם נמצאים בשימוש קבוע מכיוון שגם לאשתי וגם לי יש משרד בבית".
  (מארק פזרו, מנהל בית ספר)
 • "אני עובדת כאסיסטנטית של כירופרקטור. הוא כל הזמן נהג להעיר לי על היציבה שלי עד שלבסוף השגתי לי כיסא פיטבול בקיץ האחרון, ולא הייתי מוותרת עליו בעד שום הון שבעולם! הגב שלי תמיד כאב מאוד והייתי כפופה בצורה נוראית, כמו כל המשפחה שלי. עכשיו, לא רק שאני יושבת זקופה כשאני על כיסא פיטבול, אלא הישיבה שלי מושלמת כל הזמן וכולם גם מעירים לי על כך. בנוסף, שברתי את עצם הזנב שלי בספטמבר שעבר, וכיסא פיטבול היה הכיסא היחידי שהיה לי נוח." (שרה)
 • "רפואת שיניים ידועה כמקצוע בעייתי מאוד עבור הגב התחתון. כשראיתי את כיסא הפיטבול, הבנתי שהוא ייאלץ אותי להשתמש בשרירים הפנימיים כנגד הגב התחתון שלי כשאשתמש בו ככיסא דנטלי. אני משתמש בכיסא פיטבול במרפאה שלי כבר למעלה משנה ונוכחתי לדעת שזהו אחד הכיסאות הדנטליים הנוחים ביותר שהשתמשתי בהם אי פעם. אני לא יכול לעבוד בלעדיו. אני אפילו לוקח אותו איתי מכנס לכנס כדי להדגים על פציינטים. זה גם אחלה נושא לשיחה…"  (ד"ר ברונו פליאני, רופא שיניים)
 • ישיבה על כיסא פיטבול גם במשרד וגם בבית"היתה לי פציעת ירך בפברואר 2005 . השיקום שלי כלל עבודה רבה על חיזוק השרירים. קניתי כיסא פיטבול אחרי שראיתי אותו במודעה בעיתון, מתוך תקווה שהוא ימשיך לעזור לי להתמקד בחיזוק השרירים שלי גם בעבודתי במשרד. אני אוהב את הכיסא, ומוצא שהוא מאוד נוח ושהוא מאלץ אותי להיות מודע ליציבה שלי. הגלגלים שבבסיס הם נוחות המאפשרת לי להתנייד בחופשיות משולחן העבודה אל המחשב. קניתי עכשיו כיסא פיטבול נוסף הביתה וכל המשפחה שלי משתמשת בו ליד המחשב."  (פיטר המפריז, מנהל).
 • "מאז שהתחלנו להשתמש בכיסא פיטבול, כולנו במרפאה שמנו לב לשיפור הגדול ביציבה שלנו ובחיזוק הגב. בסוף היום אנחנו פחות עייפים ויותר אנרגטיים. צוות המרפאה שלנו כלל לא יכול לדמיין חזרה לכיסאות המשרדיים הרגילים. גם פקידות הקבלה משתמשות בכיסא פיטבול, וכמונו הן לא מוכנות לחזור לכיסאות רגילים…"
  (ד"ר תום מונן, אורתודונט, קולומביה הבריטית)

Feedback Form