כיסא פיטבול

בישיבה על כיסא פיטבול (כיסא כדור) משקל גופכם פועל יחד עם כוח המשיכה ומביא לכדי ישיבה בתנוחה המיטבית בכל רגע נתון. כיסא פיטבול מסייע בחיזוק שרירי הבטן, שרירי הגב ושרירי החזה ומשחרר לחץ וכאבים מעמוד השדרה ומהכתף.

ישיבה מול מחשב על כיסא פיטבוללמעשה, בזמן ישיבה על כיסא פיטבול, כשיושבים מול המחשב או עוסקים בכל פעילות אחרת, אתם מבצעים תרגילי גב. בלי שתהיו אפילו מודעים לכך, אתם משפרים את התנוחה.
את כדור הפיטבול אפשר גם להוציא מתושבת הכיסא, להתעמל בעזרתו ולבצע תרגילי כדור לפי הצורך.

כיסא פיטבול הוא גם פונקציונלי וניתן לכוון את גובהו לפי המשקל ולפי הגובה של היושב עליו. ניתן להשיג התאמה בקלות ע"י ניפוח הכדור או ע"י הוצאת אוויר ממנו (כ-10 ס"מ לכל כיוון). בנוסף, ניתן להשתמש במאריכים כדי לבצע כוונון נוסף לנוחיותך.

יתרונות נוספים של כיסא פיטבול

1.    השגת תנוחת ישיבה טובה יותר אצל ילדים, כאשר הם משחקים במשך שעות מול המחשב. ישיבה ממושכת ולא נכונה מול המחשב אצל ילדים תגרום לבעיות גב קשות בעתיד.

2.    כיסא פיטבול עוזר למנוע חוסר נוחות לגב והפרעות בלתי מסודרות בתנועת שרירי הגב.

3.    כאשר השרירים תפוסים וכאשר אתם רוצים קצת מנוחה לגב התפוס, כיסא פיטבול יעזור לכם להירגע, ישיב לכם כוחות ויטפח טווח רחב של יתרונות בריאותיים.

4.    ע"י פעילות מינימלית של 10 דקות ביום, כיסא פיטבול יאפשר לכם לשחרר מתחים בכל מיני טכניקות מתקדמות לביצוע תרגילי מתיחה, זאת ללא כל צורך לצאת מהמשרד.

5.    בכיסא רגיל, הגב סופג את כל משקל הגוף מופעלים עליו לחצים אדירים. ישיבה ממושכת במשרד בתנוחות לא נכונות, יובילו בקלות לחבלות קשות כגון שרירים מתוחים, דלקות ופריצות דיסק. בישיבה על כיסא פיטבול, הגב יספוג רק שליש ממשקל הגוף ואת היתר יספוג הכדור. הדבר ישפר לאין ערוך את נוחות הישיבה.

6.    שיקום: כיסא פיטבול פועל גם כמשקם מעולה למי שכבר סובל מחבלות כגון דיסק פרוץ, שרירים מתוחים וכאבי גב מכל סיבה שהיא.

כאבי גב נגרמים מסיבות מגוונות

הידעתם? כשליש מהחיים אתם יושבים על כיסא,  בדרך כלל בתנוחה לא נכונה. פעם האדם היה צד אוכל כדי לשרוד, כיום אתם יושבים ועובדים 9 שעות ביממה ואף יותר, ואת המזון ומוצרי הצריכה קונים בסופר, ונותנים לשליח שיביא את זה עד הבית… הגב שלנו לא תוכנן לישיבה. לריצה ולהליכה – כן. לישיבה – לא!

בחרתם לשבת? האם אתם יושבים נכון?

ישיבה נכונה עם כיסא פיטבול ראשית יש לשים לב לתנוחת הישיבה הנכונה. 80% מהאוכלוסייה סבלו, סובלים או יסבלו מכאבי גב משתנים. מרבית האנשים אינם מודעים לכך שהחבלות הקשות נגרמות מתנוחת ישיבה לא נכונה.

כיסא פיטבול יעזור לכם להפחית לחץ מהגב ולייעל באופן מקסימלי את היתרונות הפיסיולוגיים של תרגול ושל תנועה.

כיסא פיטבול פועל כבלם זעזועים ומוביל את הגוף לישיבה בתנוחה ארגונומית.

Feedback Form